Natalia Lesz

Natalia Lesz – piosenkarka i aktorka, urodzona w 1981 roku w Warszawie. Natalia Lesz jest również honorową obywatelką Gruzji. Jej pierwsza płyta pod tytułem Natalia Lesz została opracowana w USA, w Los Angeles. Przy jej powstaniu brał udział m.in. Johnem Poppo, Heather Holley, Rob Hoffman i Greg Wellsem, a na samym końcu zdobywca Nagrody Grammy Glen Ballardem.

Aktorka i piosenkarka brała również udział w takich programach jak Taniec z Gwiazdami w roku 2008 – zajęła wówczas 2 miejsce, razem ze swoim programowym partnerem Łukaszem Czarneckim. Jej muzyczne sukcesy to również nominacja do Fryderyków w roku 2009, a także nagroda dziennikarzy przyznana w 2010 roku na festiwalu TOP Trendy. Rok 2011 okazał się dla Natalii Lesz bardzo pracowity – to wtedy nagrała cover zespołu Filipinki – „Batumi”. Piosenka ta stała się promującą gruzińską kampanię reklamową w Polsce. Przygoda Natalii Lesz z Gruzją trwa nadal. W roku 2014 pełniła rolę ambasadorki wody mineralnej z Gruzji – Borjomi.
Prywatnie Natalia Lesz ma jedną córkę – Alicję. Ojcem dziecka jest Adam Maciejewski – z zawodu chirurg.

W małych gigantach Natalia poprowadzi drużynę TYTANÓW w skład których wchodzą:

  • tancerze Gracjan Woch i Jakub Samogranicki
  • wokalistka Julia Totoszko
  • showmanka Maja Hołowacz

COMMENTS

  • maGosia

    Pani Natalio, macierzyństwo Pani służy!
    Super Pani wygląda. Podejście Pani do dzieci w programie jak najbardziej stosowne. Trzymam kciuki, by w głowach małoletnich się nie zamieszało, a Pani zebrała doświadczenie dla przyszłości swojej latorośli.

Leave a Comment