Co wydarzyło się w odcinku specjalnym

Mali giganci  występowali w trzech etapach w pierwszym zobaczyliśmy wszystkie dzieci tancerzy we wspólnym tańscu, wokalistów we wspólnej piosence i maluchy w swoich premierowych występach do kolejnego etapu decyzją jurorów przeszła połowa dzieciaków. Drugi etap to kolejne występy jednak tym razem odpadł jeden uczestnik z każdej kategorii, w ostatnim etapie został wyłoniony zwycięzca w kategorii śpiew, taniec i show. Wszyscy uczestnicy dostali jednak nagrody którymi były interaktywne skarbonki a zwycięzcy otrzymali konsole PSP.

Jako pierwsi wystąpili wokaliści w piosence FREEDOM. Do  kolejnego etapu przeszły

Amelia Dubanowska, Alicja Rega oraz Oliwia Wieczorek

W kolejnym występie zaprezentowali się najmłodsi, pierwsi byli Staś i Kinga w Dumce na dwa serca, druga Małgosia Mundzik w wierszu Juliana Tuwima Spóźniony słowik, trzecia Sara Plaszczyk w Zamek w chmurach Musical Nędznicy, następnie Maja Chołowacz w przeboju Maryli Rodowicz Damą być oraz ulubienica widzów Wiktoria Gąbka w wierszu Na straganie, na koniec Ania Wieleńska w utworze skrzypcowym HE’s a Pirate.

Do kolejnego etapu przeszli: Wiktoria Gąbka, Małgorzata Mundzik oraz Maja Chołowacz.

W ostatniej kategorii wystąpili wszyscy tancerze, z których do kolejnego etapu przeszli Kuba Samogranicki  i Gracjan Woch, Angele Villanueva Jara oraz Kacper i Małgosia.

W drugim etapie w swoich najlepszych do tej pory wykonaniach wystąpili dzieci wybrane wcześniej przez jurorów. Kto wygrał nagrodę indywidualną w odcinku specjalnym? Zobaczcie TUTAJ

COMMENTS

  • ewa boboli

    Trudno mi zrozumiec ze odpadli Stas i Kinga oraz Gombeczka ! Dzieciaki byly swietnie przygotowane , urocze utalentowane a przegraly z dziewczynka ktora ani nie potrafila z wdziekiem sie poruszac, ani spiewac, ani recytowac , ani w glowce nie za wiele za to bezczelnosci jej nie brakowalo talen bazarowy.To co uczymy dzieci ze trzeba sie przepychac lokciami to osiagniemy sukces?

Leave a Comment